DR22C60A27VRJ
Numărul produsului DigiKey
172-DR22C60A27VRJ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DR22C60A27VRJ
Descriere
SSR RELAY, DIN RAIL MOUNT 22.5MM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) –
Categorie
Tensiune - Sarcină
48 V ~ 600 V
Prod.
Curent de sarcină
27 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu arc
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Agenție de aprobare
CE, cURus, EMC, IEC, TUV
Tip ieșire
AC
Calificare
Tensiune - Intrare
90 – 280V c.a./c.c.