DR2260D20UR
DR2260D20UR
DR2260D20UR
Numărul produsului DigiKey
CC2699-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DR2260D20UR
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) SSR cu radiator integrat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DR2260D20UR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Sarcină
48 V ~ 600 V
Prod.
Curent de sarcină
20 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Agenție de aprobare
CE, cURus, EMC, IEC
Tip ieșire
AC
Calificare
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.