DC200D10
Numărul produsului DigiKey
CC1856-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DC200D10
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 10A 1-150V
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) Puc de hochei
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DC200D10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent de sarcină
10 A
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
40 mOhms
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, cURus
Circuit
Grad
Tip ieșire
DC
Calificare
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
1 V ~ 150 V