CN048D24 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Altran Magnetics, LLC
În stoc: 0
Fișă de date
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 4-SIP
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
CN048D24
Numărul produsului DigiKey
CC1797-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CN048D24
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CN048D24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 48 V
Prod.
Curent de sarcină
100 mA
Serie
Stil terminație
Pin PC
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-20°C – 80°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet dispozitiv furnizor
4-SIP
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, cURus
Circuit
Grad
Tip ieșire
DC
Calificare
Tensiune - Intrare
16 – 30V c.c.