CL240D10
CL240D10
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
CL240D10
Numărul produsului DigiKey
CC1758-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CL240D10
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) Puc de hochei
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CL240D10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Sarcină
24 V ~ 280 V
Prod.
Curent de sarcină
10 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, cURus
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, Traversare zero
Calificare
Tensiune - Intrare
3 – 32V c.c.