10PCV2415
Numărul produsului DigiKey
CC1161-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
10PCV2415
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 15A 100-240V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) Puc de hochei
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
10PCV2415 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Sarcină
100 V ~ 240 V
Prod.
Curent de sarcină
15 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, CSA, cURus
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, Control proporțional
Calificare
Tensiune - Intrare
2 – 10V c.c.