UCLAMP3603T.TCT
Numărul produsului DigiKey
UCLAMP3603TTCTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
UCLAMP3603TTCTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
UCLAMP3603TTCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UCLAMP3603T.TCT
Descriere
TVS DIODE 36VWM 65VC SLP1710N6T
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
65V Clemă 2A (1,2/50µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SLP1710N6T
Categorie
Putere - Impuls maxim
140W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
25pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
3
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
36V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
37V
Pachet/cutie
6-XDFN
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
65V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2A (1,2/50µs)