UCLAMP1201P.TCT
Numărul produsului DigiKey
UCLAMP1201PTR-ND - Bandă și mosor (TR)
UCLAMP1201PCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
UCLAMP1201PDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UCLAMP1201P.TCT
Descriere
TVS DIODE 12VWM 25VC SLP1006P2
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25V Clemă 8A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SLP1006P2
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
UCLAMP1201P.TCT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
200W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
60pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Pachet/cutie
0402 (1006 metric)
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
25V