TDS5801P.C
Numărul produsului DigiKey
600-TDS5801P.CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
600-TDS5801P.CCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
600-TDS5801P.CDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TDS5801P.C
Descriere
TVS DIODE 58VWM 74.5VC 6DFN
Descriere detaliată
74,5V Clemă 20A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 6-DFN (1,6x1,6)
Atributele produsului
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
1490W (1,490kW)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58V
Tensiune - Străpungere (Min)
68V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
74,5V