TDS1401P.F
Numărul produsului DigiKey
600-TDS1401P.FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TDS1401P.F
Descriere
TVS DIODE 14VWM 20.5VC 2DFN
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20,5V Clemă 22A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 2-DFN (1x0,6)
Categorie
Putere - Impuls maxim
451W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Capacitanță la frecvență
80pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
14V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
17,7V
Pachet/cutie
0402 (1006 metric)
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
20,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
22A (8/20µs)