SMS15.TCT
Numărul produsului DigiKey
SMS15.TCTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMS15.TCTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMS15.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMS15.TCT
Descriere
TVS DIODE 15VWM 29VC SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
29V Clemă 12A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-23-6
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
12A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
350W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
100pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V (max.)
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29V