SD12C.TCT
Numărul produsului DigiKey
SD12C.TCTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SD12C.TCTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SD12C.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SD12C.TCT
Descriere
TVS DIODE 12VWM 24VC SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24V Clemă 15A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SD12C.TCT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
350W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
100pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Pachet/cutie
SC-76, SOD-323
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
24V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
15A (8/20µs)