RCLAMP3601H.C
Numărul produsului DigiKey
600-RCLAMP3601H.CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
600-RCLAMP3601H.CCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
600-RCLAMP3601H.CDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RCLAMP3601H.C
Descriere
1-LINE 36V 5PF 12A SOD-323
Descriere detaliată
59V Clemă 14A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Putere - Impuls maxim
1100W (1,1kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Da
Serie
Aplicații
Ethernet, telecomunicații, USB
Capacitanță la frecvență
3,3pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip
Direcție (șină la șină)
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
36V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
37V
Pachet/cutie
SC-76, SOD-323
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
59V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
14A (8/20µs)