RCLAMP1201H.C | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | RCLAMP1201H.C |
Descriere | 1-LINE 12.0V 5PF 27A SOD-323 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 25,7V Clemă 35A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Putere - Impuls maxim 1100W (1,1kW) |
Prod. | Protecție linie electrică Da |
Serie | Aplicații Ethernet, telecomunicații, USB |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență 3,3pF la 1MHz |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TA) |
Tip Direcție (șină la șină) | Grad – |
Canale unidirecționale 1 | Calificare – |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 12V (max.) | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 14,5V | Pachet/cutie SC-76, SOD-323 |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 25,7V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 35A (8/20µs) |