RCLAMP1201H.C
Numărul produsului DigiKey
600-RCLAMP1201H.CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
600-RCLAMP1201H.CCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
600-RCLAMP1201H.CDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RCLAMP1201H.C
Descriere
1-LINE 12.0V 5PF 27A SOD-323
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25,7V Clemă 35A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-323
Categorie
Putere - Impuls maxim
1100W (1,1kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Da
Serie
Aplicații
Ethernet, telecomunicații, USB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
3,3pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tip
Direcție (șină la șină)
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
14,5V
Pachet/cutie
SC-76, SOD-323
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
25,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
35A (8/20µs)