LC04-12.TBT
Numărul produsului DigiKey
LC04-12.TBTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LC04-12.TBTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LC04-12.TBTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LC04-12.TBT
Descriere
TVS DIODE 12VWM 24VC 16SO
Referință client
Descriere detaliată
24V Clemă 25A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 16-SO
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Telecom
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Capacitanță la frecvență
15pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale bidirecționale
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V (max.)
Pachet/cutie
16-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
24V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
25A (8/20µs)