XB4BK125B5
Numărul produsului DigiKey
4008-XB4BK125B5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XB4BK125B5
Descriere
SWITCH SELECT 2POS DPST 6A 120V
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator selector 2 Poziție DPST-NO/NC 6A (c.a.), 550mA (c.c.) 120 V Montare panou
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XB4BK125B5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip, culoare iluminare
Led, Portocaliu
Producător
Schneider Electric
Tensiune iluminare (nominală)
24V c.a./c.c.
Serie
Tip montare
Montare panou
Ambalaj
Cutie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Stare piesă
Activ
Dimensiuni decupare panou
Circular - 22,00mm diam.
Tip
Standard
Protecție la infiltrare
IP66/IP67/IP69/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Circuit
DPST-NO/NC
Caracteristici
Număr de poziţii
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Funcție de comutare
Pornit-oprit, Oprit-Pornit
Adâncime în spatele flanșei
Valoare nominală curent (Amp)
6A (c.a.), 550mA (c.c.)
Durată de funcționare mecanică
1,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.a.
120 V
Durată de funcționare electrică
1,000,Cicluri 000
Valoare nominală tensiune - C.c.
125 V