TPRSS080
TeSys Island - The Innovative, Intelligent Motor Control Starter
TPRSS080
Numărul produsului DigiKey
4008-TPRSS080-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TPRSS080
Descriere
TESYS ISLAND SIL STARTER 80A
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Demaror motor 24V c.c. Alimentare 80A 690V Sarcină
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPRSS080 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire
80A
Producător
Schneider Electric
Putere electrică - Sarcină
37000 W
Serie
Tensiune - Alimentare
24V c.c.
Ambalaj
Cutie
Interfață
Stare piesă
Activ
Tip montare
Șină DIN
Tip
Modul
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Tip motor
Motor AC
Caracteristici
Tip control/acționare
Demaror motor
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Număr de motoare
1
Greutate
Tensiune - Sarcină
690V