LXM32MU45M2
Numărul produsului DigiKey
4008-LXM32MU45M2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LXM32MU45M2
Descriere
LXM32 MODULAR 4,5A RMS PEAK 1PH
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Servo c.a. 100 – 240V c.a. Alimentare 4,5A 100 – 240V Sarcină
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LXM32MU45M2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire
4,5A
Producător
Schneider Electric
Putere electrică - Sarcină
500 W
Serie
Tensiune - Alimentare
100 – 240V c.a.
Ambalaj
Cutie
Interfață
CAN, EtherCAT, Modbus TCP, RS-485
Stare piesă
Activ
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tip
Modul
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C
Tip motor
Servomecanism
Caracteristici
Tip control/acționare
Servo c.a.
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Seria Lexium 32
Număr de motoare
1
Greutate
Tensiune - Sarcină
100 – 240V