LXM32MD18M2
Numărul produsului DigiKey
4008-LXM32MD18M2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LXM32MD18M2
Descriere
LXM32 MODULAR 18A RMS PEAK 1PH 2
Descriere detaliată
Servo c.a. 100 – 240V c.a. Alimentare 18A 100 – 240V Sarcină
Modele EDA/CAD
LXM32MD18M2 Modele
Curent - Ieșire
18A
Producător
Schneider Electric
Putere electrică - Sarcină
1.6 kW
Serie
Tensiune - Alimentare
100 – 240V c.a.
Interfață
CAN, EtherCAT, Modbus TCP, RS-485
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C
Tip motor
Servomecanism
Caracteristici
Tip control/acționare
Servo c.a.
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Seria Lexium 32
Număr de motoare
1
Greutate
Tensiune - Sarcină
100 – 240V