LXM32CD30N4
Numărul produsului DigiKey
4008-LXM32CD30N4-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LXM32CD30N4
Descriere
LXM32C P/D, +/-10V 30A RMS PEAK
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Servo c.a. 200 – 480V c.a. Alimentare 30A 200 – 480V Sarcină
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LXM32CD30N4 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire
30A
Producător
Schneider Electric
Putere electrică - Sarcină
5.6 kW
Serie
Tensiune - Alimentare
200 – 480V c.a.
Ambalaj
Cutie
Interfață
Modbus TCP, RS-485
Stare piesă
Activ
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tip
Modul
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C
Tip motor
Servomecanism
Caracteristici
Tip control/acționare
Servo c.a.
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Seria Lexium 32
Număr de motoare
1
Greutate
Tensiune - Sarcină
200 – 480V