LC2D25G7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC2D25G7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC2D25G7
Descriere
TESYS REVERSING CONTACTOR
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 25 A 120V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LC2D25G7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
96V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
36V c.a.
Tensiune bobină
120V c.a.
Timp de funcționare
22 ms
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
25 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.