LC2D18F7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC2D18F7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC2D18F7
Descriere
TESYS3P REVERS CTR18A AC3 9KW110
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 18 A 110V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LC2D18F7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
88V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
33V c.a.
Tensiune bobină
110V c.a.
Timp de funcționare
22 ms
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
18 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.