LC2D115BD poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Schneider Electric
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Schneider Electric
În stoc: 0
Fișă de date
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 115 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC2D115BD
Numărul produsului DigiKey
4008-LC2D115BD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC2D115BD
Descriere
REVERSING CONTACTOR
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Caracteristici
Contacte auxiliare
Producător
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
3,6V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Material contact
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
35 ms
Formă contact
3PST-NO (3 de formă A)
Timp eliberare
75 ms
Valoare nominală contact (Curent)
115 A