LC1G225EHEA
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1G225EHEA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1G225EHEA
Descriere
CONTACTORTESYSGIGA225 3P ADV48-1
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 225 A 48 – 130V c.a./c.c. Bobină Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
LC1G225EHEA Modele
Stil terminație
Bornă cu arc
Serie
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Material contact
Tensiune bobină
48 – 130V c.a./c.c.
Timp de funcționare
70 ms
Timp eliberare
50 ms
Valoare nominală contact (Curent)
225 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
1000V c.a. – max.