LC1G115LSEN
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1G115LSEN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1G115LSEN
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 115 A 200 – 500V c.a./c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1G115LSEN Modele
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Material contact
Tensiune bobină
200 – 500V c.a./c.c.
Timp de funcționare
50 ms
Timp eliberare
70 ms
Valoare nominală contact (Curent)
115 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.