LC1F2100
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1F2100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1F2100
Descriere
UNEQUIPPED CONTACTOR 2100A 3P
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 2100 A 110 – 500V c.a., 110 – 440V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
LC1F2100 Modele
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-5°C – 40°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Material contact
Tensiune bobină
110 – 500V c.a., 110 – 440V c.c.
Timp de funcționare
75 ms
Timp eliberare
170 ms
Valoare nominală contact (Curent)
2100 A