LC1DT80A6BD
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1DT80A6BD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1DT80A6BD
Descriere
TESYS 4P EVLK CTR 80A AC1 24VDC
Descriere detaliată
Contactor 4PST-NO (4 de formă A) 80 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1DT80A6BD Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare, diodă
Stil terminație
Toartă cutie
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
57.5 ms
Timp eliberare
24 ms
Valoare nominală contact (Curent)
80 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.