LC1DT25BD
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1DT25BD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1DT25BD
Descriere
TESYS 4P CONTACTOR 25A AC-1 24VD
Descriere detaliată
Contactor 4PST-NO (4 de formă A) 25 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1DT25BD Modele
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 60°C
Tensiune prescrisă de acționare
16,8V c.c.
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
72.45 ms
Timp eliberare
24 ms
Valoare nominală contact (Curent)
25 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.