LC1D95U7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D95U7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D95U7
Descriere
3P CONT 95A AC3 45KW 1NO 1NC 240
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 95 A 240V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D95U7 Modele
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
204V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
72V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Material contact
Tensiune bobină
240V c.a.
Timp de funcționare
35 ms
Timp eliberare
20 ms
Valoare nominală contact (Curent)
95 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.