LC1D95M7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D95M7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D95M7
Descriere
3P CONT 95AC3 45KW 1NO 1NC 220VA
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 95 A 220V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D95M7 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
187V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
66V c.a.
Tensiune bobină
220V c.a.
Timp de funcționare
35 ms
Timp eliberare
20 ms
Valoare nominală contact (Curent)
95 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
1000V c.a. – max.