LC1D95B7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D95B7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D95B7
Descriere
3P CONT 80A AC3 45KW 1NO 1NC 24V
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 95 A 24V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D95B7 Modele
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
20,4V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
7,2V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Material contact
Tensiune bobină
24V c.a.
Timp de funcționare
35 ms
Timp eliberare
20 ms
Valoare nominală contact (Curent)
95 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.