LC1D80M5
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D80M5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D80M5
Descriere
CONTACTOR TESYS DECA 80A 3P 220V
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 80 A 220V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D80M5 Modele
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.
Tensiune prescrisă de acționare
187V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
66V c.a.
Tensiune bobină
220V c.a.
Valoare nominală contact (Curent)
80 A