LC1D65G7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D65G7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D65G7
Descriere
3P CONT 65A AC3 30KW 1NO 1NC 120
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 65 A 120V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D65G7 Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
96V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
36V c.a.
Tensiune bobină
120V c.a.
Timp de funcționare
26 ms
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
65 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.