LC1D65AV7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D65AV7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D65AV7
Descriere
TESYS 3P EVLK CTR 65A 30KW AC3 4
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 65 A 400V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D65AV7 Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
320V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
120V c.a.
Tensiune bobină
400V c.a.
Timp de funcționare
26 ms
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
65 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.