LC1D65ABBE
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D65ABBE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D65ABBE
Descriere
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 65 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D65ABBE Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare, diodă
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
19,2V c.c.
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
65 ms
Timp eliberare
120 ms
Valoare nominală contact (Curent)
65 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.