LC1D50AB7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D50AB7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D50AB7
Descriere
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 2
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 50 A 24V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D50AB7 Modele
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
20,4V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
7,2V c.a.
Tensiune bobină
24V c.a.
Valoare nominală contact (Curent)
50 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.