LC1D50A6BBE
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D50A6BBE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D50A6BBE
Descriere
TESYS CONT 3P 50A AC3 NO+NC 24V
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 50 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D50A6BBE Modele
Stil terminație
Toartă cutie
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
19,2V c.c.
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
65 ms
Timp eliberare
80 ms
Valoare nominală contact (Curent)
50 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.