LC1D40M7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D40M7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D40M7
Descriere
3P OLD CONT 22KW 1NO 1NC 220VAC
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 40 A 220V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D40M7 Modele
Tensiune prescrisă de acționare
176V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
66V c.a.
Tensiune bobină
220V c.a.
Timp de funcționare
26 ms
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
40 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.