LC1D40AP7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D40AP7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D40AP7
Descriere
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 40 A 230V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D40AP7 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
195,5V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
69V c.a.
Tensiune bobină
230V c.a.
Timp de funcționare
26 ms
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
40 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.