LC1D40AKUE
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D40AKUE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D40AKUE
Descriere
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 40 A 100 – 250V c.a./c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D40AKUE Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune bobină
100 – 250V c.a./c.c.
Timp de funcționare
65 ms
Timp eliberare
120 ms
Valoare nominală contact (Curent)
40 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.