LC1D25JD
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
LC1D25JD
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D25JD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D25JD
Descriere
TESYS3P CTR 25A AC3 11KW1NO1NC12
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 25 A 12V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D25JD Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare, diodă
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 8,4
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Tensiune bobină
12V c.c.
Timp de funcționare
72.45 ms
Timp eliberare
24 ms
Valoare nominală contact (Curent)
25 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.