LC1D25BL
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
LC1D25BL
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D25BL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D25BL
Descriere
TESYS 3P CTR 25A AC3 11KW 1NO1NC
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 25 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D25BL Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
19,2V c.c.
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
88.55 ms
Timp eliberare
30 ms
Valoare nominală contact (Curent)
25 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.