LC1D18BNE
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D18BNE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D18BNE
Descriere
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 18 A 24 – 60V c.a./c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LC1D18BNE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Contacte auxiliare
Producător
Schneider Electric
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de acționare
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
Tip montare
Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Material contact
Tensiune bobină
24 – 60V c.a./c.c.
Timp de funcționare
55 ms
Formă contact
3PST-NO (3 de formă A)
Timp eliberare
90 ms
Valoare nominală contact (Curent)
18 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.