LC1D12LE7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D12LE7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D12LE7
Descriere
TESYS CONTACTOR
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 12 A 208V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LC1D12LE7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Contacte auxiliare
Producător
Schneider Electric
Stil terminație
Bornă cu șurub
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de acționare
176,8V c.a.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
62,4V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Material contact
Tensiune bobină
208V c.a.
Timp de funcționare
22 ms
Formă contact
3PST-NO (3 de formă A)
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
12 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.