LC1D12FD
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D12FD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D12FD
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 12 A 110V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D12FD Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 77
Tensiune prescrisă de revenire
11V c.c.
Tensiune bobină
110V c.c.
Timp de funcționare
72.45 ms
Timp eliberare
24 ms
Valoare nominală contact (Curent)
12 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.