LC1D12ED
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D12ED-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D12ED
Descriere
TESYS3P CTR12A AC3 5.5KW1NO1NC48
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 12 A 48V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D12ED Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare, supresor
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
33,6V c.c.
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 4,8
Tensiune bobină
48V c.c.
Timp de funcționare
72.45 ms
Timp eliberare
24 ms
Valoare nominală contact (Curent)
12 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.