LC1D12E7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D12E7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D12E7
Descriere
TESYS CONTACTOR 12A 1F PLUS 1O 4
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 12 A 48V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D12E7 Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
40,8V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
14,4V c.a.
Tensiune bobină
48V c.a.
Timp de funcționare
22 ms
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
12 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.