LC1D12BNE
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D12BNE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D12BNE
Descriere
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 12 A 24 – 60V c.a./c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D12BNE Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune bobină
24 – 60V c.a./c.c.
Timp de funcționare
55 ms
Timp eliberare
90 ms
Valoare nominală contact (Curent)
12 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.