LC1D12B7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D12B7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D12B7
Descriere
TESYS CONTACTOR 12A 1F+1O 24V 50
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 12 A 24V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D12B7 Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
20,4V c.a.
Stare piesă
Activ
Tensiune prescrisă de revenire
7,2V c.a.
Tensiune bobină
24V c.a.
Timp de funcționare
22 ms
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
12 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.